В Печерському суді депутати знову побились з міліцією (відео)

Загін "Грифону" взяв у кільце депутатів від БЮТ, які скандували "Ганьба!", і намагався витіснити їх з зали суду. В результаті сталася бійка.

В залі засідань Печерського райсуду, який розглядає справу Юлії Тимошенко, відбулася сутичка між депутатами від БЮТ та представниками спецпідрозділу "Грифон". Вона почалася після того, як суддя Родіон Кірєєв виніс рішення про видалення з залу суду всіх присутніх.До того депутати стоячи кричали "Ганьба" у відповідь на те, що Тимошенко не дали часу на пошук адвоката, а суддя викликав першого свідка. З залу засідання було вирішено видалити всіх порушників. Після цього в зал зайшов загін "Грифону", взяв в кільце присутніх, зокрема і журналістів.Під час сутички представники "Грифону" лаялися матом, викручували руки народним депутатам та відмовлялися показати свої посвідчення. У відповідь почали лаятися і народні депутати."Грифон" двічі заходив до залу та вивів майже всіх присутніх, окрім кількох журналістів. При цьому в дворі суду стоїть загін "Беркуту".Під час сутички Тимошенко була в залі суду і спостерігала за подіями з-за перегородки. Треба відзначити, що рішення судді не було чутно і немає підтвердження, що воно було. Суддя оголосив перерву в засіданні для видалення депутатів з залу.Перед цим Юлія Тимошенко заявила про відвідав судді. У відповідь Кіреєв попросив її зробити свою заяву стоячи."Я ніколи не встану перед вами. І ви не є ваша честь, ви - ваше безчестя! Я вас не поважаю! І вас не поважає вся країна! І це не суд, це – судилище!. І Ви особисто є дешевим виконавцем політичного замовлення. Ви - маріонетка мафії", - заявила вона.

Нагадаємо, це вже не перша бійка в Печерському суді. На засіданні 6 липня конфлікт також виник через те, що суддя постановив видалити одного з депутатів (Євгена Суслова) із зали.

25 липня в залі Печерського райсуду сталася сутичка між депутатами від БЮТ і бійцями підрозділу "Грифон". Конфлікт між міліцією і депутатами виник після того, як суддя Кірєєв ухвалив рішення видалити із зали бютівця Юрія Прокопчука за негідну поведінку.

На захист Прокопчука кинулися його однопартійці. В результаті між ними та правоохоронцями сталася сутичка. Вони поваляли меблі в залі суду, в результаті депутатів було витиснуто із зали, зокрема і Прокопчука. Згодом ще частина депутатів залишили зал засідань добровільно.

Читайте також:

Печерський суд долучив до кримінальної справи Тимошенко записи в її блозі

Вища рада юстиції зайнялась перевіркою скарг на суддю Кірєєва

Ляшко побився з комуністами через червоні прапори (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: