В Польщі спіймали українця з 25 фальшивими паспортами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами затриманого, підроблені документи призначалися для громадян України.

Польська прикордонна служба на українсько-польському кордоні затримали громадянина України, який віз 25 підроблених іноземних паспорта.

Про це 22 липня пише Nowiny 24.

Під час прикордонної перевірки на польсько-українському кордоні в Корчові співробітники прикордонної служби та Національної податкової адміністрації зацікавилися документами, які 35-річний українець мав у кишеньковому пакетику.

Зазначається, що прикордонники виявили 21 румунський паспорт, 2 болгарські та ще 2 литовські посвідчення водія. За словами затриманого, підроблені документи призначалися для громадян України, які працюють у країнах Західної Європи. Таким чином українці хотіли узаконити своє перебування в Європі.

Нагадаємо, нещодавно у Польщі викрили підпільну фабрику з виробництва сигарет, на якій працювали громадяни України. Під час операції правоохоронці затримали 14 осіб у віці від 24 до 43 років, зокрема двох поляків та 12 громадян України. Затримані українці мали дійсні документи на перебування у Польщі.

ВідеоПоліція затримали мінера, який сповістив про вибухівку на українсько-польському кордоні

Після дзвінка аноніма чотири години на пункті пропуску "Шегині" експерти оглядали автомобільний перехід та евакуювали сотні людей. Миттєво утворилася величезна черга по обидва боки кордону, але вибухівку так і не знайшли. 36-річного мінера правоохоронці вирахували дуже швидко.  

Поліція затримали мінера, який сповістив про вибухівку на українсько-польському кордоні

Залиште свій коментар

Вибір редакції