Наступного тижня зміниться декілька міністрів

Вже в наступний четвер в Кабінеті міністрів можуть з’явитися нові міністри та віце-прем’єр.

Коаліція має намір внести на розгляд парламенту питання про кадрові ротації в уряді наступного пленарного тижня, 21 травня.

Про це повідомив заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем'якін.

"На четвер, 21 травня, ми готові. У нас все узгоджено, узгоджений і маленький, і великий пакет кадрових ротацій", - заявив депутат.

За його словами, окрім можливого призначення коаліція планує поставити питання про зняття одного з міністрів з посади. При цьому він не уточнив, про якого саме міністра йдеться, додавши, що це не голова МВС Юрій Луценко.

Як повідомило джерело в БЮТ, йдеться про міністра юстиції Миколу Оніщука.

Нагадаємо, на засіданні парламенту 15 травня "регіонали" заявили, що вони будь-що відправлять Луценка у відставку. Приводом для цього став інцидент в аеропорту Франкфурта.

Зазначимо, що питання про кадрові ротації в уряді депутати піднімають, починаючи з 3 березня, коли було звільнено керівника МЗС Володимира Огризка.

Крім того, прем`єр-міністр Тимошенко на початку лютого заявила про намір посилити кадровий склад уряду. Водночас прем`єр не назвала можливі кадрові заміни у складі Кабміну.

Пізніше Тимошенко неодноразово заявляла про готовність здійснити кадрові ротації в уряді в разі об`єднання всіх політичних сил парламенту навколо необхідності подолання кризових явищ в економіці.

Читайте також:

Шуфрич: спочатку займемося одноруким бандитом, а потім дворуким

Луценко: Янукович зеком був, зеком і помре

Вистава з відставкою

Тимошенко готова змінити весь Кабмін. І себе також

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: