В ПР вважають, що Янукович не розчарував українців

За словами Колесніченка саме з Партією регіонів люди пов'язують свої надії у подоланні тих труднощів, які були створені попередньою владою.

Незважаючи на ті труднощі, які сьогодні відчувають громадяни Україні, довіра людей до Партії регіонів як і раніше висока.

Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко, коментуючи результати соціологічних досліджень.

За словами Вадима Колесніченка, результати соцдосліджень свідчать про те, що саме з Партією регіонів люди пов'язують свої надії у подоланні тих труднощів, які були створені попередньою владою.

"Після року можна говорити про те, що Партія регіонів не розчарувала людей, які голосували за неї. Більш того, враховуючи показники підтримки інших партій, можна говорити про те, що опозиція поступово втрачає підтримку суспільства. Втім, це цілком закономірно, враховуючи ту обставину, що опозиція постійно намагається вносити в суспільство конфлікти", - зазначив політик.

Вадим Колесніченко переконаний, що до наступних парламентських виборів рівень підтримки Партії регіонів істотно зросте.

"Перший етап реформ завжди болісно сприймається людьми. Але результати деяких реформ проявляться вже до кінця року, і тоді багато хто усвідомлює, що шлях модернізації країни, обраний президентом Віктором Януковичем, є єдино правильним. І парламентські вибори 2012 року залишать за бортом української політики все ті політичні сили, які вносять розкол у суспільство, навмисно продукують конфлікти і дестабілізують ситуацію в країні", - заявив він.

"Партія регіонів ніколи не трималася за рейтинги, а ставила перед собою чітке завдання і працювала над його виконанням", - підкреслив Колесніченко.

За його словами, саме ця рішучість дозволила Януковичу та уряду досить швидко стабілізувати фінансово-економічну ситуацію в країні, приступити до відновлення держави.

"Люди це бачать і довіряють нашій партії. І ми в цьому їх не підведемо. Ми виконаємо все те, що обіцяли людям" - резюмував Колесніченко.

Воднолчас, згідно з результатами опитування з 31 березня по 11 квітня 2011 року, якби перший тур виборів президента відбувся найближчої неділі, то за Віктора Януковича проголосувало б менше 20% громадян.

Як повідомлялося раніше, з лютого рейтинг Партії регіонів впав майже на 3% - тоді за неї готові були проголосувати 16,8% громадян, наразі ж 13,9% громадян.

Заначимо, у квітні соціологи визначали, що виборці Януковича відчувають до нього роздратування і байдужість.

Нагадаємо також, згідно з опитуваннями у лютому 2011 року, порівняно з травнем 2010 року, в рейтингах партій та виборчих блоків відбулися певні зміни. Зокрема, рейтинг Партії регіонів знизився на 22,8% серед усіх опитаних (з 43,4% до 20,6%).

Читайте також:

Кожний шостий українець готовий голосувати за Януковича

Кожен п'ятий житель Півдня і Донбасу підтримає новий Майдан

В Україні значно побільшало противників "Харківських угод"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: