В Раду внесено законопроект про заборону на підвищення пенсійного віку

Опозиція запропонувала парламенту відмовитись від виконання вимоги Міжнародного валютного фонду про підвищення пенсійного віку для жінок.

До Верховної ради 18 серпня було внесено проект закону про встановлення мораторію на підвищення пенсійного віку для жінок.

Ініціатором законопроекту виступила депутат від фракції БЮТ Наталія Королевська. Документ зареєстровано під номером 7039.

Як відомо, український уряд зобов'язався перед Міжнародним валютним фондом заради отримання чергового кредиту вдатися до низки непопулярних кроків, зокрема підвищити роздрібні ціни на природний газ для населення, а також поступово підвищити пенсійний вік для жінок.

Домовленість з Фондом передбачає поступове збільшення пенсійного віку для жінок до рівня чоловіків, - з 55 до 60 років, додаючи шість місяців щорічно з 2010 року.

Окрім того, Кабмін зобов’язався збільшити мінімальний термін пенсійного страхування з 5 до 15 років та збільшити на 10 років кваліфікаційний період для отримання повної пенсії, що має стимулювати працюючих довше зберігати працездатність.

Очікується, що ці заходи вже в 2011 році покращать збалансованість Пенсійного фонду на 2 мільярди гривень.

Раніше впливовий депутат-регіонал Василь Хара заявляв, що зобов'язання перед МВФ про підвищення пенсійного віку для жінок виконано не буде. Нібито, проти цього виступає президент Янукович.

Проте віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявив, що Кабінет міністрів в повному обсязі виконає умови меморандуму з Міжнародним валютним фондом.

Читайте також:

Пенсійний вік в Україні підвищать до кінця року

Влада вмовлятиме МВФ не підвищувати пенсійний вік українцям

Уряд: альтернативи підвищенню пенсійного віку немає

Регіонали збираються збільшити тривалість життя українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: