В районі краху суховантажу з українцями введено режим надзвичайної ситуації

З судна, яке викинуло на берег, відкачують паливо. В районі довкола введено режим надзвичайної ситуації.

Міська комісія з надзвичайних ситуацій і пожежної безпеки ввела на території аварії молдовського суховантажу режим локальної надзвичайної ситуації.

Про це повідомила прес-секретар Головного управління МНС по Краснодарському краю Тетяна Кобзаренко.

Катастрофа судна "Арас-1", яке ходить під прапором Молдови, сталася в ніч на 19 грудня біля берегів Сочі. У результаті сильного шторму судно тріснуло навпіл.

Одна його частина залишилася на рейді в милі від берега, друга викинуло на берег, на пляж Приморський. На борту судна перебувало 13 осіб, 9 з них - українці. У результаті аварії ніхто не постраждав.

"У районі Приморської набережній, де викинуло переломлений суховантаж "Арас-1 ", введений режим локальної надзвичайної ситуації. Це зроблено для того, щоб сторонні не змогли наблизитися до судна, яке лежить на березі", - сказала Кобзаренко.

Місце відкачування 37 тонн солярки оточене міліцією.
"Відкачка палива не зупинялася. Паливо разом з водою продовжують відкачувати з лівого" танка "суховантажу, щоб потім підійти до цистерн правого борту", - повідомила співрозмовниця.

На відкачування палива задіяні 59 людей і 12 одиниць автотехніки, в тому числі три автомобілі МАЗ компанії "Роснефть-Кубаньнефтепродукт". Обсяг однієї цистерни автомобіля - 18 кубічних метрів.

Нагадаємо, у порту Сочі під час п'ятибального шторму на берег був викинутий корабель "Арас-1" під прапором Молдови, на якому знаходився екіпаж у кількості 13 осіб, 9 з них - українці. Екіпаж врятований, ніхто не постраждав.

Читайте також:

Суховантаж з українцями зазнав аварії біля Сочі

Українець з затонулого судна Danny 2 врятований

Біля берегів Лівану затонуло судно з 83 моряками

Моряки з "Аріани" будуть вдома до Нового року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: