В разі злиття "Нафтогазу" з "Газпромом" РФ модернізує українську газову трубу

В разі об'єднання "Газпрому" та "Нафтогазу" російська сторона може допомогти Україні модернізувати газотранспортну систему.

У випадку об'єднання "Газпрому" та "Нафтогазу", російська компанія могла би допомогти повністю модернізувати газотранспортну систему України.

Про це заявив глава "Газпрому" Олексій Міллер.

Він зазначив, що рішення про об'єднання компаній, якщо воно буде прийнято, має дорівнювати вигідним обом сторонам, а процес їх об'єднання може відбуватися поетапно.

"Хотілося б відзначити - пропозиція про об'єднання двох компаній повністю лежить в руслі загальносвітової тенденції злиття компаній в області паливно-енергетичного комплексу", - сказав Міллер.

"По-друге, у разі об'єднання "Газпрому" і НАК "Нафтогаз України", спираючись на фінансові можливості "Газпрому", може бути повністю модернізована газотранспортна система України", - сказав Міллер.
"Процес об'єднання міг би вестися поетапно", - додав Міллер.

Нагадаємо, що президент Росії Дмитро Мєдвєдєв раніше заявив, що наразі мова про злиття  "Газпрому" і "Нафтогазу" не йде, але об'єднання якихось їхніх активів або створення спільного підприємства є можливим. При цьому російський президент підкреслив, що всякого роду об'єднання можливі тільки на прагматичній основі.

Читайте також:

Мєдвєдєв поки не збирається об'єднувати "Газпром" з "Нафтогазом"

"Нафтогаз" і "Газпром" не змогли домовитись про об'єднання

"Нафтогаз" погодився розглянути пропозиції про спільну роботу з "Газпромом"

Янукович: об'єднання "Нафтогазу" і "Газпрому" неможливе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: