Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"В РФ досі 1937 рік". Порошенко прокоментував рішення Верховного суду Росії щодо Сущенка

Україна робить все для якнайшвидшого звільнення політв'язнів.

День звільнення українського політв'язня Романа Сущенка наближається, а Україна на міжнародному рівні робитиме усе для того, аби це сталося швидше. 

Про це у Facebook написав президент Петро Порошенко.

"Від самого початку ця справа була фарсом, і абсурдність "судів" над Романом очевидна для всього цивілізованого світу. У РФ досі триває 1937 рік, у той час як у нас триває боротьба з агресією Росії і боротьба за звільнення українських заручників Кремля", - написав глава держави. 

Він додав, що Україна працює над подовженням санкційного тиску проти Росії, а також згуртуванням міжнародної спільноти для звільнення як Сущенка, так і інших бранців Кремля. 

ВідеоВерховний суд Росії визнав законним 12 років колонії для Романа Сущенка

Верховний суд Росії визнав законим вердикт Московського міського суду - 12 років колонії для українського журналіста Романа Сущенка. В РФ, відповідне рішення оголосив суддя Верховного суду РФ, таким чином апеляція захисників відхилена у повному обсязі.

Верховний суд Росії визнав законним 12 років колонії для Романа Сущенка

Нагадаємо, Верховний суд Росії у середу, 12 вересня, підтвердив "законність" вироку політв'язневі. Журналіст агенства "Укрінформ" Роман Сущенко повинен відсидіти 12 років у російській колонії суворого режиму. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції