Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В РФ запевняють, що український політв'язень Клих не має онкологічних захворювань - Денісова

В РФ запевняють, що український політв'язень Клих не має онкологічних захворювань - Денісова

Денісова хоче, щоб консул перевірив цю інформацію.

Уповноважена РФ з прав людини Тетяна Москалькова розповіла про стан здоров'я політв'язня Станіслава Клиха українському омбудсмену Людмилі Денисовій.

Про це Денісова повідомила у неділю, 13 січня.

"Йому зробили усі необхідні аналізи і діагноз раку, який він підозрює у себе, не підтверджується. Буду звертатись до консула для перевірки цiєї iнформацiї", - написала Денісова.

Усі інші питання правозахисниці мають обговорити безпосередньо на зустрічі у Москві у понеділок. "Ми домовились з Тетяною Москальковою про час зустрічі і вирішили, що вона буде конфіденційною", - додала вона.

Знову говорила з Уповноваженим з прав людини в РФ Тетяною Москальковою. Після нашої останньої розмови, вона дізналася у...

Опубликовано Людмилой Денісовой Воскресенье, 13 января 2019 г.

Нагадаємо, 19 травня 2016 року суд присяжних визнав Станіслава Клиха винним у тому, що він нібито брав участь у Чеченській війні на боці бойовиків, українця було засуджено до 20 років позбавлення волі. Клих відбуває покарання в Челябінській області. Раніше стало відомо, що Клиха в грудні 2018 року хотіли направити до туберкульозної лікарні для ”проведення планового обстеження і визначення подальшої тактики лікування”.

Залиште свій коментар

Вибір редакції