В рівненській школі вчителька влаштувала знущання над першокласниками

На Рівненщині батьки обурені поведінкою вчительки, яка навчає першокласників, опікуни запевняють – їхніх дітей вихователь б'є та залякує.

На Рівненщині батьки обурені поведінкою вчительки, що навчає першокласників, опікуни запевняють – їхніх дітей вихователь б'є та залякує. Деякі дітлахи відмовляються йти до школи, втім, сама вчителька звинувачення відкидає.

Настя та Даша категорично відмовляються йти до школи, бо ображені на вчительку.

"Діти бояться, вони налякані, = розповідає Вікторія Марченко, мама наляканих дітей. - Діти почали пісятись в штани, вони справді дуже залякані та замкнуті".

Мама Вікторія не знає що робити, у школі її дітлахи новенькі, у Катеринівку сім'я приїхала нещодавно, проблеми почалися з першого дня навчання.

"Вчителька гуляла кулаком по парті, кричала, указкою била, - розповіла Настя Марченко, налякана учениця Катеринівської школи".

Жінка в чужому селі підтримку знайшла не відразу, деякі мами після схожих проблем просто переводили дітлахів до іншої школи. Скандал не зчиняли - боялися наслідків.

Директор школи про конфлікт учительки й дітей щось чув.

"Про побиття дітей я не чув, - каже Віктор Дука, директор Катеринівської школи. - Про крики - так, будем з'ясовувати. Все! Хай пише пояснювальну все розкаже, в чому причина".

"Дійсно, удар указкою був, але по парті а не по руках, - каже вчителька, - я маю указку – зображую нею на дошці".

Ольга Миськів у школі вже шістнадцятий рік, була директором школи. Згодом за проблеми з батьками її звільнили. Провини за собою не бачить, запевняє - що нікого не ображала, це така методика привертання уваги.

"Ддійсно, коли не діє голос, коли не чують вчителя я стукнула указкою цей звук сильніший, це змусило дитину звернути увагу через те, що я хочу навчити дитину, - пояснила Ольга Миськів, учитель.

Батьки звернулися до районного управління освіти, стежитимуть як триватиме внутрішнє розслідування, а дітлахів мама Вікторія вже записала на прийом до психолога.

Читайте також:

Детектив зґвалтував жертву групового насилля прямо у відділку

Жінка побила та покусала трирічного сина до смерті

П'яна мати десять разів вдарила ножем 5-річного сина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: