В РНБО Ющенка вважають беззахисним через власну чесність

На думку першого заступника голови Радбезу, президент втратив свій рейтинг через невмілу роботу його команди. Але все ще можна виправити.

Перший заступник секретаря Ради національної оборони і безпеки Степан Гавриш вважає, що відповідальність за падіння рейтингу президента Віктора Ющенка повинна нести його команда.

Він розповів, що під час його особистих зустрічей з главою держави Ющенко не тільки уважно слухав його, а й постійно записував. "Як мені здалося, це свідчить про дуже великий потенціал його як особистості і правителя", - відзначив Гавриш.

Разом з тим він не пояснив, чому цей "унікальний, навіть дивовижний ресурс не забезпечив ефективності його політики".

"Його (Ющенка) соціологічний рейтинг достатньо вразливий. На це питання повинні відповісти експерти, а відповідати за нього (рейтинг) повинна команда президента. Саме вона повинна була ще свого часу оцінити критичність руху рейтингу довіри до президента, знайти форми і способи політики, які утримали б навколо президента інтерес, що його він цілком заслуговує", - відзначив заступник секретаря РНБО.

"Мені здається, що він вразливий в тому, що чесний і відкритий, і тому беззахисний. Вразливий, тому що не маневрує, а говорить правду і потрапляє в пастки політтехнологів, найнятих на службу його опонентами і навіть "друзями", - додав Гавриш.

Разом з тим, Гавриш впевнений, що Ющенко ще не втратив шансів для підвищення свого рейтингу.

"Все залежатиме від готовності нової команди президента запропонувати новий план для відновлення як мінімум його базового рейтингу. Для цього необхідні рішучі дії, чіткі і ясні рішення, і, звісно, потрібна дуже серйозна модернізація зовнішньої і внутрішньої політики", - відзначив він.

Гавриш наголосив, що сьогодні змінився глобальний світ, формується його нова архітектура. За його словами, Україна повинна бути принциповим засновником цього світу. "Для цього президент має бути рішучим, послідовним і готовим підписувати в ім`я цього союзи. Ще більше змінився внутрішній світ - ми стали іншими. Ми за півкроку від того, щоб відчути себе політичним народом, здатним протидіяти маніпуляціям і інтригам, які плетуться з єдиною метою, - залишитися при владі або вчергове авантюрно її одержати", - вважає Гавриш.

Він негативно відповів на запитання про намір піти з команди президента: "Я не вмію зраджувати, ненавиджу зрадників. Я можу не погодитися з вибором, стратегією тактикою, з рішеннями - і піти. Та не звик я до того, аби програвати".

Читайте також:

Українці найбільше не люблять Ющенка, а довіряють Януковичу

Янукович вважає нісенітницею задум Ющенка про референдум

Ющенко звільнив Безсмертного

Ющенко погрожує оголосити референдум на захист Конституції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: