Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В РНБО заявили про розповсюдження фейковго листа Турчинову про небезпеку Javelin

Фейк також прокоментували в "Інформаційному спротиві".

У Мережі розповсюджується фейкова інформація про те, що генеральний конструктор ДП "Луч" О. Коростельов начебто надіслав секретареві РНБО Олександру Турчинову лист з критикою протитанкових систем США Javelin.

Прес-служба Ради нацбезпеки й оборони звинувачує російських провокаторів.

Зміст листа розкрив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук. Він розповів, що у фейковому листі від підприємства "Луч" йдеться про погані характеристики американських протитанкових систем Javelin, а також про їхню небезпеку для військовослужбовців. 

Накануне встречи Д.Трампа и В.Путина, Кремль продолжает формировать антиукраинскую повестку этого рандеву. Теперь на...

Опубліковано Dmitry Tymchuk П'ятниця, 6 липня 2018 р.

Група "ІС" дізналася, що насправді такого листа не існує. Це спроба ФСБ в інформаційній площині перед зустріччю президентів США та РФ Дональда Трампа і Володимира Путіна дискредитувати Україну та створити негативний фон.

"Прес-служба РНБО заявляє, що лист такого змісту ніколи не надходив до Апарату РНБО, і ніколи не підписувався Генеральним конструктором ДП "Державне Київське конструкторське бюро "Луч" . Цей лист - демонстрація намагання російських спецслужб зірвати співпрацю України зі стратегічними партнерами в питаннях військово-технічного співробітництва", - йдеться у повідомленні РНБО. 

Нагадаємо, флот Військово-морських сил Збройних сил України поповнять нові бойові одиниці, зокрема патрульні катери від партнерів зі США

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції