Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Roshen прокоментували наявність своїх солодощів в анексованому Криму

В компанії заявили, що продукція не придатна для споживання.

Компанія Roshen заявила, що їхня продукція, яка продається на території анексованого Криму не придатна для споживання.

Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

В офіційній заяві компанія закликала українців, що проживають в анексованому Криму, не споживати її, адже термін придатності закінчився щонайменше на початку 2018 року.

"Будь-яка продукція Кондитерської Корпорації Roshen, яка може виявитися у продажі в Криму, не придатна до споживання. Термін придатності такої продукції закінчився щонайменше на початку 2018 року, відповідно вона може бути небезпечна для здоров’я. Остання продукція на Липецькій фабриці була випущена ще у першому кварталі 2017 року, з того часу на фабриці нічого не виготовляється", - йдеться в тексті.

Там також додали, що потужності Липецької фабрики законсервовані, персонал скорочено, а "жодне інше підприємство Roshen не виробляло і не виробляє цукерки з російськими етикетками".

Нагадаємо, що мешканці окупованого Криму знайшли на полицях супермаркетів цукерки з липецької фабрики Roshen. Глядачі "1+1" передали солодощі президентського комбінату, котрі купили 20 вересня у Сімферополі.

ВідеоКримчани знайшли на полицях супермаркетів цукерки Roshen, виготовлені у Липецькій області

Цукерки з липецької фабрики Roshen - в окупованому Криму. Глядачі ТСН передали солодощі президентського комбінату. Їх купили в Сімферополі кілька днів тому. На обгортках смаколика золотими літерами написано - вироблено в Липецькій області, Росія. Водночас президент не раз заявляв - фабрика Roshen у Росії закрита. 

Кримчани знайшли на полицях супермаркетів цукерки Roshen, виготовлені у Липецькій області

Залиште свій коментар

Вибір редакції