В Росії дивуються, що людину судять за угоду з братньою державою

В Росії дивуються, що людину судять за  угоду з братньою державою

Екс-голова Ради Федерації Росії заявив, що йому шкода Тимошенко / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Лідер партії Справедлива Росія Сергій Миронов висловив жаль у зв'язку з суворим, за його оцінкою, вироком екс-прем'єру України Юлії Тимошенко.

Лідер партії Справедлива Росія Сергій Миронов висловив жаль у зв'язку з суворим, за його оцінкою, вироком екс-прем'єру України Юлії Тимошенко за перевищення повноважень при укладанні газових угод з РФ у 2009 році, в якому він бачить більше політики, ніж правосуддя.

"Не вдаючись у тонкощі і не погоджуючись найчастіше з позицією явно занадто прозахідної пані Тимошенко, мені шкода, і я вважаю, що тут більше політики, ніж правосуддя", - сказав С. Миронов в інтерв'ю програмі Вести в суботу з Сергієм Брилевим телеканалу Росія 1 .

Лідер Справедливої Росії зазначив, що йому "шкода Тимошенко як жінку, як політика".

Миронов також визнав дивним, що людину судять за те, що вона підписала угоду з братньою державою. На його думку, в тих умовах, коли підписувався контракт, це було вигідно й Україні, й українському народу.

"Я вважаю, що вирок дуже суворий, сподіваюся, що його буде переглянуто", - зазначив лідер "есерів".

На думку Миронова, у цій ситуації своє слово мають сказати і український народ, і політики, в тому числі президент Віктор Янукович.

"Я думаю, що саме життя змусить визначитися і з цієї позиції. А з точки зору конкретної судового рішення - занадто суворе, занадто жорстоке і занадто багато політики, мало права, з моєї точки зору", - вважає Миронов.

Як відомо, 11 жовтня Печерський райсуд Києва засудив Юлію Тимошенко до 7 років ув'язнення із забороною займати певні державні посади протягом ще 3 років. Також суд зобов'язав Тимошенко виплатити Нафтогазу Україна 1, 516 млрд грн.

12 жовтня СБУ порушила нову кримінальну справу проти Тимошенко за фактом замаху на розтрату коштів державного бюджету України в розмірі більше 405 млн дол.

Читайте також:

Захід закриє очі на справу Тимошенко, якщо Янукович продовжить "торпедувати" Росію

Київ переконує Європу, що вирок Тимошенко є тиском на Росію

Турчинов не вірить, що Тимошенко виправдають

Повʼязані теми:

Наступна публікація