В Росії українську епідемію вважають істерикою

Російські експерти кажуть, що нагнітання істерики є прямим вирішенням політичних задач за рахунок втрати людьми здоров'я.

Ситуація з епідемією грипу та ГРВІ в Україні надмірно роздмухується місцевими політиками напередодні президентських виборів. Таку думку висловив голова Служби з нагляду у сфері захисту прав споживачів РФ, головний державний санітарний лікар Росії Геннадій Оніщенко.

"Якщо оцінювати ситуацію (з грипом) у цій сусідній державі, то вона не більш напружена, ніж у країнах Західної Європи. Не гірша і не краща", - заявив він.

"Гострота подачі і гострота сприйняття ситуації, що складається там (в Україні), насамперед, зумовлена майбутніми близькими політичними процесами. Це, безумовно, містить величезну шкоду – виникає напруженість у суспільстві і прямі втрати здоров'я людей", - сказав Оніщенко.

"Коли нагнітається істерика, це не що інше, як пряме вирішення політичних задач за рахунок реальної втрати людьми свого здоров'я", - упевнений Оніщенко.

На питання, чи є загроза Росії через ситуацію з грипом і ГРВІ в Україні, він відповів: "Так само, як і від всієї іншої Європи".

За словами Оніщенка, якщо судити з офіційних даних Міністерства охорони здоров’я України та європейських органів, які ведуть моніторинг ситуації з А/H1N1, свинячий грип прийшов в Україну з Європи, тому що першими "загорілися" західні регіони країни.

Нагадаємо, за останніми даними МОЗ, в Україні кількість смертей від грипу і ГРВІ збільшилася до 189 людей, за останню добу померло 15 людей. Всього в країні зафіксовано 1 млн 122 тисяч випадків захворювання, 57 тисяч 286 людей госпіталізовано.

Читайте також:

В Україні від грипу померли 189 людей

У Тернополі рівень захворюваності впав нижче епідпорогу

У Києві підтверджено шість випадків свинячого грипу

У Грузії захворів депутат Верховної ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: