В Росії впевнені, що новий посол образить Україну

Російські комуністи жорстко розкритикували Михайла Зурабова, якого РФ планує призначити послом в Україні.

Призначення Михайла Зурабова послом Росії в Україні буде сприйняте українським народом, як образа.

Про це заявив лідер Комуністичної партії РФ Геннадій Зюганов.

"Направлення пана Зурабова - відставного міністра, "героя" руйнування систем соціального забезпечення й охорони здоров`я Росії й загалом одного з найодіозніших "діячів" - послом РФ до Києва буде, поза сумнівом, сприйнято російським і братнім українським народами як образа", - впевнений Зюганов.

На його переконання, "ця затія має сенс лише в тому випадку, якщо в Кремлі вирішили діяти за принципом "клин клином вибивають" і в умовах прославляння в Києві Бандери послати їм Зурабова у вигляді "подарунка" у відповідь"

Зюганов також наголосив, що з таким саме "успіхом" Росія могла призначити Анатолія Чубайса послом в Білорусі, куди вже свого часу призначали скандально відомого колишнього губернатора Саратовської області Дмитра Аяцкова.

"Якщо керівники РФ націлені на те, щоб повністю відбити в наших сусідів і братніх народів прагнення до відродження історичних зв`язків із Росією, то в їх резерві є ще такі видатні "кадри", як нинішні міністри освіти та науки пан Фурсенко і оборони пан Сердюков", - зауважив лідер російських комуністів.

"Можна тільки привітати людей, які відповідають в Адміністрації президента РФ за зовнішньополітичні питання, за такий "інноваційний" підхід до питань зміцнення позицій Росії в сучасному світі", - додав він.

"У нас вже й так практично не залишилося союзників у зовнішньому світі. Призначення Зурабова послом РФ у Києві лише підтвердило б, що в Москві не лише не зацікавлені у відновленні дружніх відносин із нашими сусідами, але й мають намір надалі відштовхувати їх", - також зазначив Зюганов.

Нагадаємо, на розгляд комітету Держдуми РФ у справах СНД і зв'язків зі співвітчизниками вже внесено кандидатуру Михайла Зурабова на посаду російського посла в Україні. Зурабов зараз є радником президента РФ Дмитра Мєдвєдєва, а у 2004-2007 роках працював міністром охорони здоров'я і соціального розвитку РФ.

Попереднього посла РФ в Україні Віктора Черномирдіна було звільнено з посади 11 червня. 

Зараз в Росії очікується, що Держдума погодиться з кандидатурою Зурабова на посаду посла.

Читайте також:

На розгляд Держдуми РФ внесено кандидатуру посла в Україні

Затулін: послом РФ в Україні стане Зурабов

Наступник Черномирдіна буде "нормальний, чорнявий" і не Затулін

Черномирдіна звільнили через провал "ширки"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: