В Росії вважають, що в них "кишка тонка" воювати з Україною

Російський опозиціонер Нємцов стверджує, що Кремль влаштував масштабну антиукраїнську піар-кампанію.

Борис Нємцов
Борис Нємцов
Російський опозиційний політик Борис Нємцов вважає, що звернення президента Росії Дмитра Мєдвєдєва до президента України Віктора Ющенка "доволі дивне" за формою.

"Президенти прагнуть відкриті листи не писати. Їх пишуть письменники, поети, правозахисники, опозиціонери, діячі науки і культури, щоб привернути увагу до проблем. За неписаними, існуючими у світі правилами, президенти користуються іншими інструментами. Тим більше, вони не використовують відео-блоги. Адже це якісь дитячі іграшки! Ні, я не проти відео-блогів, і сам там є. Але одна справа Нємцов – один з лідерів опозиції, інша справа – президент країни", - підкреслив російський політик.

Нємцов стверджує, що єдиною метою резонансної заяви Мєдвєдєва є масштабний піар, причому розрахований як на українську аудиторію, так і на російську.

"Він (Мєдвєдєв), мабуть, думає, що може сильно впливати на українську аудиторію і налаштувати її проти Ющенка, але він глибоко помиляється. На мій погляд, таке грубе звернення навіть до нелюбимого президента сусідньої держави тільки додає очок останньому у власній країні, хоча популярність Ющенка й близька до плінтуса. Мабуть, Мєдвєдєв його таємний піар-радник на громадських засадах", - сказав політик.

На думку Нємцова, Мєдвєдєв і Ющенко повинні були не листи один одному писати, а домовитися про зустріч, на якій обговорити всі проблеми, що існують між країнами.

Він також наголосив, що війни між Україною і Росією не буде. "Не тому що стримує велика любов, а тому що Путін і Мєдвєдєв дуже слабкі, вони нічого не можуть, навіть не змогли розібратися з Грузією. А Україна, все-таки, величезна країна – у них кишка тонка", - пояснив політик.

За його словами, Путін і Мєдвєдєв добре знають "стан збройних сил, як падають літаки, як не ходять кораблі, як не спускаються на воду підводні човни, про дідівщину – тобто все". "Звичайно, з Грузією у військовому плані вони якось впоралися, але Україна – це зовсім інший випадок. Тому ви не бійтеся, війни не буде, адже для них це – політична смерть. Ні Європа, ні Америка, ніхто цього "не проковтне", а це означає міжнародну ізоляцію", - підкреслив Нємцов.

Нагадаємо, Дмитро Мєдвєдєв звинуватив Віктора Ющенка в антиросійській політиці, спрямованій на відхід від принципів дружби та співробітництва з РФ.

Крім того, російський президент висловив переконання в тому, що за нинішнього керівництва України поліпшення її відносин з РФ не відбудеться.

У своїй відповіді Ющенко висловив занепокоєння позицією російського колеги та закликав його до конструктивного діалогу. У свою чергу, прем'єр Тимошенко наголосила, що питання свого внутрішнього життя Україна має вирішувати самостійно.

Читайте також:

Росія зможе атакувати Україну не раніше, ніж за три роки

Тягнибок: реваншисти Меркель і Мєдвєдєв готують окупацію України

Мєдвєдєв нагадав українським політикам Гітлера

Тягнибок: "кремлівський карлик" Мєдвєдєв хоче ліквідувати Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: