В російській Думі заявили, що для патріарха Кирила Україна не відрізняється від Росії

Відомий кремлівський політолог Сергій Марков переконаний, що часті візити патріарха в Україну ніяк не пов'язані з політикою і є виключно "пастирськими".

Сергій Марков
УНІАН
Марков: для патріарха Кирила Україна не відрізняється від Росії
Депутат Держдуми та відомий політолог Сергій Марков в інтерв'ю ТСН.ua висловив думку, що українці хочуть бачити патріарха Кирила набагато частіше, ніж той приїжджає. При цьому, для самого патріарха, на думку Маркова, немає ніякої різниці між Росією, Україною і Білоруссю.

"Кирило - не російський патріарх, він патріарх Російської православної церкви, частиною якої є і Україна, і Росія, і Білорусь. Це одна з найбільших церков сучасного світу. Слід сказати, для патріарха Україна нічим не відрізняється від Росії", - відмітив Марков.

На думку російського політика, часті візити патріарха в Україну ніяк не пов'язані з політикою і є виключно "пастирськими". Політичний же підтекст приїзду Кирила, за словами Маркова, йому намагаються надати політсили, "бажаючі розколу РПЦ" і "перепідпорядкування УПЦ Папі Римському". При цьому, нав'язливими і пропагандистськими візити патріарха депутат не вважає.

"В його візитах немає ніякої нав'язливості. На жаль, патріарх Кирило не може відвідувати Україну так часто, як цього хочуть українські прихожани, які розуміють, чим загрожує розкол".

На думку Маркова, для українців патріарх Кирило - "рятівник Києва від релігійної окупації" з боку тих сил, які жадають розколу.

Повне інтерв'ю з Сергієм Марковим про російський погляд на українську політику читайте сьогодні на ТСН.ua

Читайте також:

Затулін і Марков прийшли в Раду: їм аплодували стоячи

У Держдумі РФ оголосили зрадниками усіх, хто за Тягнибока і Бандеру

Після візиту в Україну патріарх Кирило захворів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: