В салоні краси на Вінниччині роблять безкоштовні зачіски і манікюр для людей з інвалідністю

Дата публікації
Перегляди
2303
В салоні краси на Вінниччині роблять безкоштовні зачіски і манікюр для людей з інвалідністю

Майстри закликають колег долучатися до їхньої ініціативи.

Перукарка салону краси в Козятині, на Вінниччині, безкоштовно обслуговує клієнтів з інвалідністю. Інна П'ясецька, кажуть колеги, не просто стриже людей, а й лікує їхні душі, йдеться в ТСН.16.45.

Ірина у цьому салоні вперше. Про майстриню-перукарку, що вправно й безкоштовно стриже людей з інвалідністю, дізналася через соцмережі. А наступна у черзі Богдана, вона тут вже постійний клієнт.

Ідея безкоштовно обслуговувати клієнтів з інвалідністю виникла у Інни кілька місяців тому. «Це не збиток, це мені приносить задоволення, я рада, що люди йдуть від мене щасливі, потім приходять ще раз і задоволені тим, що зарядились атмосферою людяності», - каже Інна.

Перукар салону краси в Козятині безкоштовно обслуговує клієнтів з інвалідністю

Перукар салону краси в Козятині безкоштовно обслуговує клієнтів з інвалідністю

Тепер до бладійності долучилися й колеги жінки - особливим клієнтам безкоштовно роблять манікюр. До того ж не лише в салоні, але й у соціальних центрах. «Їм не така важлива процедура, як увага. Вони спілкуються переважно між собою і нікому не потрібні, так їм якось образливо», - каже майстриня манікюру.

Ініціативу підлеглих підтримало й керівництво. «Ця їхня загальна справа - дуже крута. Інна лікує душі, вона не стриже їх», - каже директорка салону.

Інна сподівається, що благородну справу, яку вона започаткувала, підтримають перукарі і в інших куточках країни. «Я хочу, щоб всі колеги, які мене чують, долучились до такої акції, щоб люди себе відчували людьми. Щоб вони йшли щасливими», - каже Інна.