В СБУ нарешті розповіли, навіщо терміново були закриті аеропорти

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В СБУ нарешті розповіли, навіщо терміново були закриті аеропорти

Аеропорти закривали через загрозу ракетної атаки. / РИА Новости

Як стало відомо, аеропорти були закриті через загрозу ракетної атаки.

Рішення про тимчасове закриття аеропортів у деяких містах України було прийняте на підставі інформації про наявність у бойовиків ракетних комплексів класу "земля-повітря", радіус дій яких сягає 250 км і може створити небезпеку для літаків цивільної авіації.

Про це повідомила речник СБУ Олена Гітлянська. За її словами, з'явилася інформація щодо потенційної загрози руху цивільних повітряних суден в зоні АТО, зокрема те, що на території Луганської та Донецької областей були розгорнуті ракетні комплекси класу "земля-повітря".

"Тому рішення було прийнято на упередження для неповторення ситуації з "Боїнгом", - сказала Гітлянська. За її словами, закриття повітряного простору у разі виникнення небезпеки є нормальною світовою практикою.

Крім того, Гітлянська зазначила, що аеропорти Харкова і Дніпропетровська вже відкрито.Аеропорт Запоріжжя також відкриється, щойно всі структури будуть упевнені у безпеці.

Нагадаємо, з 13 грудня до ранку 16 грудня були закриті всі польоти в Харків, Дніпропетровськ і Запоріжжя з міркувань безпеки. Аеропорти Харкова та Дніпропетровська відновили свою роботу вранці 16 грудня. При цьому Запорізький аеропорт не працюватиме до 20 грудня.

Наступна публікація