Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В СБУ повідомили, скільки "кримських чиновників" затримали від початку анексії

Усі затримання "кримських чиновників" відбулися протягом 2018 року.

У Службі безпеки України повідомили, що станом на серпень 2018 року правоохоронці затримали трьох представників незаконно створених окупаційних органів влади тимчасово окупованої території України — Автономної республіки Крим. Усіх їх затримали цьогоріч.

Таку відповідь СБУ надала на запит ТСН.ua.

У відомстві наголосили, що згідно з пунктом 4 статті 296 Цивільного кодексу України, ім'я фізичної особи, яка затримана, підозрюється чи обвинувачується у вчиненні злочину, може бути використане (оприлюднене) лише у разі набуття чинності обвинувальним вироком суду щодо неї або винесення постанови у справі про адміністративне порушення. Водночас зазначимо, що раніше у ЗМІ вже повідомляли про особи затриманих.

Так, у рамках кримінальних проваджень слідчі органів безпеки здійснюють досудове розслідування щодо наступних громадян:

громадянина К., колишнього "заступника міністра спорту Республіки Крим" за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст. 111 ("Державна зрада") ККУ. 15 червня 2018 року кримінальне провадження скероване до суду з обвинувальним актом;

2 лютого СБУ повідомляла про затримання "екс-чиновника", коли він намагався проїхати з окупованого Криму в Україну для отримання біометричного паспорта. Співробітники СБУ знали, що чоловік планує виїхати з окупованого півострова і затримали його на адмінкордоні з Кримом. Згідно з опублікованими у ЗМІ даними, ім'я затриманого — Фарух Камалов.

 Фарух Камалов
Колишній "заступник міністра спорту Республіки Крим" Фарух Камалов

— громадянина М., колишнього "міністра охорони здоров'я республіки Крим" за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст. 110 ("Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України") ч.1 ст. 111 ("Державна зрада") ККУ. Перебував на цій посаді від 28 лютого 2014 року до 9 червня 2014 року. 26 червня 2018 року кримінальне провадження скероване до суду з обвинувальним актом;

8 січня СБУ повідомляла про затримання в Києві першого "міністра охорони здоров’я" анексованого Криму. Під час обшуку в його квартирі було знайдено російський паспорт і посвідчення міністра. Згодом стало відомо, що йшлося про "чиновника" Петра Михальчевського.

Михальчевський
Колишній "міністр охорони здоров’я Криму" Петро Михальчевський

— громадянина О., "депутата Євпаторійської міської ради Республіки Крим", який очолював на "посаді" комітет з питань життєзабезпечення, будівництва, ЖКГ, промисловості, транспорту, енергетики та зв'язку за ознаками злочинів, передбачених ч.2 с. 110 ("Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України").

3 квітня СБУ повідомляла про затримання депутата самопроголошеної "Євпаторійської міської ради" окупаційної влади на адмінкордоні з тимчасово анексованим Кримом. 5 квітня суд обрав запобіжний захід у справі Сергію Осьмініну.

Сергій Осьмінін
Депутат Євпаторійської міської ради Республіки Крим Сергій Осьмінін

Нагадаємо, 16 березня 2014 року, в Криму Росія провела так званий "референдум", на якому буцімто більша частина населення півострова "виступила" за його вихід зі складу України

ВідеоТСН дізналась, як затримували засудженого за держзраду підполковника

Позбавлений звання підполковник Нацгвардії, засуджений за державну зраду на 13 років, не розкаювався у скоєному. Про це ТСН розповів співробітник силових структур.

ТСН дізналась, як затримували засудженого за держзраду підполковника

Вибір редакції