В СБУ розсекретили, хто мав стати жертвою комбата "Слобожанщини" після Авакова

Дата публікації
Перегляди
6814
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В СБУ розсекретили, хто мав стати жертвою комбата "Слобожанщини" після Авакова

Юрій Тандем розповів про "справу Янголенко".

Бандити готували вбивства високопоставлених чиновників міліції, народного депутата, волонтерів та бізнесменів.

Група бандитів на чолі з командиром батальйону "Слобожанщина" Андрієм Янголенком готувала замах не тільки на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, але і вбивства високопоставлених чиновників міліції, народного депутата, волонтерів та бізнесменів.

Так, в планах у злочинців було вбивство командира полку спеціального призначення "Азов" та народного депутата Андрія Білецького, командира роти патрульної служби міліції особливого призначення "Східний корпус" Олега Ширяєва, волонтера-бізнесмена Всеволода Кожем'яко, сказав в ефірі програми "Шустер Live" радник голови СБУ Юрій Тандіт.

Нагадаємо, Служба безпеки України спільно з головною військовою прокуратурою попередили вбивство міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і ряд інших замовних вбивств у Києві та Харкові. В результаті спецоперації правоохоронці викрили злочинну групу, яка готувала вбивства високопоставлених чиновників міліції, народного депутата, волонтерів та бізнесменів.

Радник голови СБУ назвав імена тих, на кого планувався замах

Радник голови СБУ назвав імена тих, на кого планувався замах

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6814
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація