Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В СБУ звинувачення Міноборони РФ вважають "впливом алкогольної інтоксикації"

У відомстві зазначили, що такі заяви є абсолютно неправдивими.

У Службі безпеки України назвали провокацією вчорашні заяви російського Міноборони про нібито затримання російських офіцерів Спільного центру з координації та контролю режиму припинення вогню (СЦКК).

Про це заявив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук в ефірі телеканалу "112 Україна".

За його словами, автори цих заяв були під впливом алкогольної токсикації.

"Читати такі заяви без посмішки не можна. Напрошується єдиний висновок, що автори цих заяв перебували під впливом алкогольної або іншої інтоксикації. Можна навести таку приказку "На злодієві шапка горить". Якщо говорити серйозно, то такі заяви ніяким іншим чином, як провокацією назвати не можна. Такі заяви є абсолютно неправдивими. Наша служба працювала і працюватиме виключно в рамках чинного законодавства України", - сказав Ткачук.

Керівник апарату голови СБУ також сподівається, що поведінка офіцерів, коли вони будуть перетинати український кордон після завершення своєї місії, не буде пов'язана з якимись провокаціями з їхнього боку.

"Можливо, росіяни самі розуміють, що хтось з їхніх співробітників, рильце у нього в пушку, де він щось везе, незважаючи на те, що попереджали їх, що не можна нічого в Україну ввозити і вивозити, що це буде суперечити певним домовленостям, які були досягнуті на політичних рівнях. Я сподіваюся, що поведінка офіцерів СЦКК, коли вони будуть перетинати український кордон після завершення своєї місії, не буде пов'язана з якимись провокаціями з їхнього боку, що вони будуть вести себе у відповідності з правилами, з нормами чинного законодавства та вони самі не будуть вживати ніяких провокацій", - наголосив він.

Нагадаємо, вчора, 5 жовтня, Міністерство оборони Росії повідомило, що має інформацію про нібито підготовку провокацій українськими спецслужбами щодо російських офіцерів Спільного центру з координації та контролю режиму припинення вогню на південному сході України (СЦКК).

У відомстві зазначили, що інформація надійшла з кількох достовірних каналів.

"Акція СБУ із затриманням російських військовослужбовців за звинуваченням у нібито "шпигунстві" буде реалізована в ході майбутньої днями ротації російського контингенту СЦКК", - йдеться в повідомленні.

Міноборони РФ також зазначило, що російські офіцери перебувають на території України за взаємною домовленістю російського і українського керівництва тільки "для надання допомоги представникам Спільної моніторингової місії ОБСЄ у контролі припинення бойових дій".

Залиште свій коментар

Вибір редакції