В Секретаріаті радять "не ставити крапку" на кар’єрі Ющенка

Сиавнійчук заявила, що статус президента закріплюється пожиттєво.

Президент Віктор Ющенко має обдумати ситуацію після програшу на виборах та визначитися щодо свого майбутнього в політиці, заявила заступник глави його секретаріату Марина Ставнійчук.

"Неперемога на виборах для діючого президента - це непроста ситуація", - визнала вона.

Водночас, Ставнійчук пропонує не поспішати "ставити крапку на політичній кар'єрі Ющенка".

"На цьому етапі важливо захистити те, що він вибудовував для цієї держави" - зазначила соратниця чинного глави держави.

Ставнічук наголосила, що Ющенко завжди залишиться президентом, бо цей статус закріплюється пожиттєво.

Водночас, запитання щодо того, чому Ющенко критикував Юлію Тимошенко і таким чином додавав голосів Віктору Януковичу, вона переадресувала керівникам виборчої кампанії чинного президента.

"У мене були свої зауваження і по перебігу, і по підходах до виборчої кампанії", - визнала Ставнійчук, але не конкретизувала.

"Ця поразка дасть можливість тим, хто дивився в різні боки, але рухався в одному напрямку, консолідуватися. Не кожна поразка є початком кінця, можливо поразка буває і початком перемог", - зазначила вона.

"Можливо, потрібна нова конфігурація в команді (Ющенка), нова тактика", - припускає Ставнійчук.
Вона не виключає, команда Ющенка піде на дострокові парламентські вибори, бо провсти фрако отримав більше 3% голосів на цих президентських виборах.

"За тією системою цінностей, яку він (Ющенко) захищає, він дійсно може виглядати як батько нації, інше питання, що коло батька нації має стояти дієва прагматична команда", - зауважила Ставнійчук.

Щодо другого туру президентських виборів заступник глави секретаріату підкреслила: "Глава держави у такий складний виборчий період залишається главою держави, а відтак гарантом чесного виборчого процесу".

Ставнійчук запевнила, що у Ющенка немає намірів залишитись президентом всупереч результатам виборів в разі сценарію судового оскарження виборів після другого туру: "Не думаю, що в нього є такий настрій і таке переконання".

нагадаємо, раніше в "Нашій Україні" заявили, що знають причину, через яку кандидат на пост президента Віктор Ющенко програв виборчу кампанію –  він запізно її почав.

Читайте також:

"Наша Україна" пояснила, чому Ющенко програв вибори

НУ-НС вимагає дозволити голосувати бомжам

У Ющенка готові оскаржувати результати виборів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: