В Секретаріаті вважають, що соціологи занижують рейтинг Ющенка

Заступник глави Секретаріату президента Марина Ставнійчук стверджує, що українців спеціально "зомбують", щоб переконати, що Ющенко не переможе.

Заступник глави Секретаріату президента Марина Ставнійчук вважає заниженим рейтинг президента Віктора Ющенка в соціологічних дослідженнях.

Ставнійчук вважає, що суспільству спеціально нав’язується думка про те, що у Ющенка немає шансів виграти президентські вибори.

"Таке зомбіювання існує, суспільству нав’язується така думка широко і масовано. Більш того - істотно занижуються рейтинги Ющенка. А його реальний рейтинг - не скажу, що він високий, але, проте - близько 8%, але ніяк не 2%... Я думаю, що соціологія як наука зараз грає не найкращу роль", - сказала вона.

Ставнійчук переконана у високій конкурентоспроможності Ющенка як кандидата в президенти.

Нагадаємо, на початку жовтня президент Віктор Ющенко заявив, що впевнений у своїй перемозі на президентських виборах у січні 2010 року, оскільки за останні три місяці його рейтинг виріс втричі.

"Я переможу. За три місяці мої результати збільшилися втричі", - похвалився він в інтерв'ю французькій газеті "Le Figaro".

Читайте також:

Ющенко заявив, що за три місяці його рейтинг зріс втричі

Ющенко впевнений у своїй перемозі на виборах

Ющенко: Тимошенко хоче правити 15 років, працюючи на Росію

Ющенко: Україна безсумнівно вступить до Євросоюзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: