В школах запровадять уроки гендерної рівності

Вітчизняне Міносвіти виконає вказівку ООН, яка наполягає на необхідності усунення гендерної нерівності в Україні.

Міністерство освіти й науки разом із програмою рівних можливостей і прав жінок в Україні ООН оголосило всеукраїнський конкурс уроків із гендерної рівності.

Як повідомило Міносвіти, основним завданням конкурсу є залучення уваги місцевих органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування, громадськості до проблем гендерної рівності, популяризація педагогічного досвіду, пов'язаного із впровадженням гендерних підходів в освіті.

Конкурс пройде в 2 етапи. На першому етапі журі конкурсу вибере 20 найкращих навчальних планів-конспектів для цих уроків для 5-11 класів загальноосвітніх установ. Оголошення результатів цього етапу відбудеться 6 листопада.

На другому етапі конкурсу учасники проведуть урок відповідно до поданого плану-конспекту й зроблять самоаналіз.

Переможцями конкурсу стануть 3 учасники, які наберуть найбільшу кількість балів за проведений урок, а лауреатами будуть вважатися 20 учасників, які наберуть найбільшу кількість балів за надісланий план-конспект уроку.

Як повідомлялося, наприкінці вересня координатор системи ООН в Україні Олів'є Адам вказав на необхідність усунення гендерної нерівності для України.

У липні уповноважений Верховної ради з прав людини Ніна Карпачова просила прем'єр-міністра Миколу Азарова прискорити розробку проекту загальнодержавної програми із утвердження гендерної рівності в українському суспільстві на період до 2016 року.

Читайте також:

Україна входить до числа країн з найвищою кількістю жінок-військовослужбовців

ООН створила агентство для захисту жінок

Плоди еволюції людини: груди виросли, а пеніси зменшилися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: