Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Сімферополі забудовники перенесли дитячий майданчик на цвинтар

Заради приватних котеджів дітей примушують гратися поруч з військовим цвинтарем.

У Сімферополі, будівельний скандал, який тягнеться ще з 2005 року розгорівся з новою силою.

Так, забудовники, які хочуть відібрати у місцевих жителів прилеглі території під новий будинок, за ніч перевезли дитячий майданчик до давнього цвинтаря, де спочиває прах солдатів Громадянської війни, пише Комсомольська правда в Україні.

"Будівельники приїхали вночі, як варвари все спиляли і перенесли майданчик на сусідню ділянку, на який теж людям видано держакт. У цієї землі є власник, а значить, звідси майданчик далі перенесуть тільки на кладовище 1934 року, яке знаходиться в декількох метрах від неї", - розповіла місцева мешканка Світлана Бублієнко.

Гучний конфлікт, пов'язаний з виникненням приватних домоволодінь виник ще сім років тому. У 2005 році столична мерія видала документи на будівництво 4 будинків якраз в тому місці, де десятки років проіснував просторий дитячий майданчик, розташований серед зелених сосен на пагорбі, звідки відкривається мальовничий вид на Сімферопольське водосховище.

Місцеві жителі запевняють, що на суді прокуратура довела незаконність цільового зміни категорії лісових земель. Далі люди мають намір домагатися скасування видачі держактів на 4 ділянки, кожний з яких займає близько 1 гектара.

Днями в скандальну ситуацію втрутився особисто кримський прем'єр Анатолій Могильов і пообіцяв допомогти врегулювати конфлікт якомога швидше.

Залиште свій коментар

Вибір редакції