В СІЗО до Луценка раз на місяць пускатимуть депутатів

Соратники Луценка скаржаться, що навіть злочинці, що вже відбувають покарання, на відміну від невинуватих, знаходяться в кращих умовах.

Суддя Печерського районного суду Сергій Вовк відповів відмовою на прохання народного депутата Юрія Гримчака надати побачення з Юрієм Луценком.

Як повідомила прес-служба "Народної самооборони", суддя Вовк, на прохання  Гримчака надати побачення з Луценком, відповів наступне: "Останнє Ваше побачення із підсудним Луценком Ю.В. мало місце за дозволом на заяву від 24.05.2011р. А відтак, скористатися правом на побачення з підсудним Ви можете після 24.06.2011 року ".

Народний депутат також зазначає, що Кримінально-процесуальний кодекс, головні норми якого набули чинності ще у 1961 році, не надає можливість особам, які ще не визнані судом винними, бачитися з рідними, близькими, друзями. Дозволяється одне побачення раз на місяць.

"Навіть злочинці, що вже відбувають покарання, на відміну від невинуватих, знаходяться в кращих умовах. Вони мають право і на короткострокові, і на тривалі побачення", - нарікає Гримчак.

Як відомо, Луценко перебуває під арештом з грудня 2010 року. Екс-міністра звинувачують у перевищенні службових повноважень за трьома епізодами.

Зокрема, Луценку інкримінують зловживання владою під час розслідуванні справи про отруєння екс-президента Віктора Ющенка, а також призначення високої пенсії та підвищення по службі особистого водія. Крім того, слідство вважає, що екс-глава МВС завдав збитків державі в результаті святкування Дня міліції в 2008 і 2009 роках.

Експерти вважають, що колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко може бути засуджений на термін від 5 до 7 років ув’язнення.

Читайте також:

ПАРЄ: з Луценком і Тимошенко поводяться законно

Луценка пропонують визнати в'язнем совісті

Луценка посадять на 8 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: