В США затримана 11-річна серійна ґвалтівниця

За даними експертів, найчастіше у підлітків-ґвалтівників низький IQ і їх жертвами стають сусідські діти.

В американському штаті Огайо 11-річній дівчинці пред'явлені звинувачення в серії згвалтувань.

Безпрецедентний випадок жіночої педофілії відбувся в місті Зейнсвілл, де 11-річну місцеву мешканку звинувачують в зґвалтуванні двох хлопчиків і однієї дівчинки молодшого віку. Абсолютно дикі обставини цієї справи шокували багатьох.

"Це наймолодший злочинець, який у нас був, - заявив детектив Ренді Річарсон. - У нас проходили юні підлітки і раніше, але вона - молодша за всіх".

Детектив Річарсон зараз веде ще одну справу, де в ролі підозрюваної фігурує 13-річна дитина.

Сексуальні злочини набувають серед дітей все більшого поширення, вважає керівник служби у справах неповнолітніх округу Маскінгем Ронда Хинкль.

На її думку, причина такого сплеску - вільний доступ дитини до забороненої раніше інформації. Крім того, найчастіше таке насильство здійснюється в тому випадку, якщо діти живуть в так званих змішаних родинах.

Суддя Джон Шаффер, що працює більше 27 років, відзначає, що кількість подібних злочинів постійно збільшується. Причому помітне зростання розпочалося приблизно 15 років тому.

Найчастіше у підлітків-гвалтівників низький IQ, і їх жертвами стають діти, що живуть з ними в одному будинку.

Детектив Річарсон додає, що в більшості випадків старша дитина в родині розглядає молодших в якості жертв. "Ці діти дивляться секс по телевізору і на екрані комп'ютерів, вони бачать своїх батьків або опікунів, що займаються коханням, - додає поліцейський. - Підлітки ведуть зовсім не той спосіб життя, який мають вести".

Вагітну жертву зґвалтування засудили до 100 ударів батогом

У Пакистані 3 жінки ґвалтували офіціанта 4 доби

Педофілом, який зґвалтував 15 дітей, виявився міліціонер

У Львові 16-річний юнак зґвалтував шестикласника (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: