В Сумській області через епідемію грипу скасовані новорічні свята для дітей

На Сумщині скасували новорічні гуляння для малечі через карантин.

В Сумській області у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації скасовані новорічні і різдвяні масові заходи із залученням дітей. Про це заявив заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Олег Медуниця. Також обмежено проведення для школярів екскурсій і туристичних поїздок.

За інформацією управління освіти і науки ОДА, у вищих учбових закладах І-ІV рівнів акредитації відсутні 2200 учнів (з них 1275 - через підтвердженя хвороби, 4,1% від загальної кількості). У професійно-технічних училищах області зафіксовано 1178 хворих (9,4%). У загальноосвітніх школах області захворіли 9667 учнів (9,6%). У дошкільних установах Сумської області відсутні 15030 дітей (7,3%).

Главами райдержадміністрацій, міськвиконкомів рекомендовано самостійно ухвалювати рішення про припинення і відновлення учбово-виховного процесу в загальноосвітніх установах на підставі епідеміологічної ситуації.

З початку епідемії (29 жовтня) в Сумській області захворіли 65030 осіб. Лабораторно підтверджений діагноз грипу A(H1N1) у 30 хворих.

Нагадаємо, Мінохорони здоров'я України прогнозує другу хвилю захворюваності на грип та ГРВІ в Україні на початку - середині січня. Про це повідомив головний державний санітарний лікар Олександр Біловол.

Читайте також:

Друга хвиля епідемії грипу почнеться після Нового року

Свинячий грип допоміг багатьом українцям розбагатіти

У восьми обласних центрах школи закрили на карантин

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: