Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Сумській області шахрайки видурили в пенсіонера 18 тисяч гривень за псевдомедогляд

В Сумській області шахрайки видурили в пенсіонера 18 тисяч гривень за псевдомедогляд

Шахраї можуть вдавати з себе і комунальників, і виробників масок.

Коронавірусні шахраї орудують на Сумщині. За псевдомедогляд пенсіонер із Конотопа заплатив їм 18 тисяч гривень, йдеться у ТСН.16:45.

Дві жінки зайшли до оселі 82-річного чоловіка. Заявили, що мають провести температурний скринінг, бо в село начебто приїхав заражений чоловік. Наляканого старенького змусили виміряти температуру. Після чого заговорили про так звану “грошову реформу” та обмін старих купюр на нові.

Пенсіонер витяг гроші і не зчувся, як вони зникли. Правоохоронці нині шукають шахрайок і просять людей бути обачнішими. Кажуть, що злодії вдають із себе не лише медиків, а й комунальників, що начебто проводять дезінфекцію або перевіряють умови самоізоляції.

"Шахраї можуть маскуватися під соцпрацівників, волонтерів, використовувати різні приводи – пропонувати безкоштовні тести на визначення коронавірусу, засоби захисту, чи приймати замовлення на виготовлення масок. Щоби не бути ошуканим, варто пам’ятати головне – не впускати незнайомців у помешкання", - рекомендує речник ГУ НП в Сумській області Володимир Крупецьких.

Нагадаємо, в Україні за останні тижні, доки триває карантин через новий коронавірус COVID-19, на 30% зменшилася кількість злочинів. Водночас активізувалися шахраї. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Залиште свій коментар

Вибір редакції