В Тернопільській облраді націоналісти побилися з "регіоналами"

На засіданні облради в Тернополі депутати влаштували таку бійку, що навіть перекинули державний прапор.

Під час засідання Тернопільської облради у вівторок, 16 червня, виникла бійка між депутатами від ВО "Свободи" і Партії регіонів.

Депутати почали нецензурно лаятися та битися після того, як голова обласної організації ПР Орест Муц під час свого виступу на трибуні почав критикувати кадрову політику голови облради.

Зокрема, він заявив, що багатьох професіоналів апарату облради переводять у резерв, натомість замість них працевлаштовують безробітних представників "Свободи".

"Непрацюючий Дулеба Ігор став керуючим справами. Та такого ще світ не бачив: керуючий справами – це ж, по суті, друга людина в облраді!", - заявив Муц.

Також він розкритикував депутатів від "Свободи" з інших регіонів, заявивши, наприклад, що кримчанин Едуард Леонов у себе в регіоні "навіть не пройшов би в сільраду".

Коли Муц почав застерігати щодо призначення на керівну посаду голову Волинського відділення "Свободи" Анатолія Вітіва, націоналісти вийшли до трибуни і забрали мікрофон.

Одразу після цього розпочалася бійка, що супроводжувалась нецензурними висловлюваннями. Під час бійки депутати перекинули державний прапор України, який стоїть біля трибуни.

Одразу з початком бійки голова облради Олексій Кайда оголосив 30-хвилинну перерву, після чого уся президія облради покинула залу засідань. Наразі сесійне засідання відновлено.

Читайте також:

Кримські депутати побилися під час програми до Дня Перемоги

КС: Верховна рада не мала права скасовувати вибори в Тернополі

Депутати побилися через Тимошенко

Депутати у ВР влаштували справжній боксерський поєдинок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: