В Тернополі опублікували результати виборів

Територіальна виборча комісія ще вчора увечері оприлюднила своє рішення на місцевому телебаченні, а вранці - в місцевих газетах.

Вчора в Тернополі були опубліковані результати виборів в місцеву обласну раду, за підсумками яких впевнену перемогу отримало ВО "Свобода".

"Як колишній уролог можу сказати тільки одне: пізно пити боржомі, коли нирки відмовили", - прокоментував голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок рішення окружного адміністративного суду Києва, який заборонив публікувати результати виборів.

"Територіальна виборча комісія ще вчора увечері (17 березня - ред.) оприлюднила своє рішення на місцевому телебаченні, а вранці - в місцевих газетах. Отже суд просто спізнився", - констатував Тягнибок.

Підсумки виборів в облраду були опубліковані в тижневику "Нова тернопільська газета". У Комітеті виборців України (КІУ) впевнені, що тепер судове визначення, винесене окружним адмінсудом, не підлягає виконанню, "оскільки дія вже відбулася".

Тим часом політичні сили, що пройшли за підсумками виборів в облраду, не зважаючи на судові розгляди, активно обговорюють кандидатури на пост голови обласної ради.

"Губернатор Юрій Чижмар вирішив, а ми всі погодилися, що саме переможець повинен висувати свою кандидатуру", - заявив голова обласної організації партії "Єдиний центр" Сергій Тарашевський. Такої ж думки дотримуються в Партії регіонів.

При цьому заступник облорганізації Партії регіонів Ярослава П’яла відзначає, що її політична сила сподівається, що при розподілі керівних посад Партії регіонів буде запропонований пост заступника голови облради, а також керівників декількох комісій.

Крім того, за даними газети, учасники виборчої кампанії вже почали виказувати побажання створити більшість в Тернопільській облраді. Глава облорганізациі "Нашої України" Петро Мандзій вчора заявив, що НС-НУ готова співпрацювати з УНП і "Свободою". У сумі цей союз може дати 69 голосів, що дозволить контролювати ухвалення всіх рішень в облраді.

Проте "Свобода" поки не готова до створення якої-небудь коаліції. Тягнибок вчора знов заявив, що його політична сила не веде переговори щодо створення більшості, зате у них вже є кандидатури на пост голови облради. "Зараз ми розглядаємо відразу чотири кандидатури, але остаточного рішення ще не ухвалили", - заявив Тягнібок.

Нагадаємо, вчора Окружний адміністративний суд Києва заборонив Тернопільській ТВК офіційно публікувати результати позачергових виборів в обласну раду.

Згідно з протоколом Тернопільської обласної ТВК, після опрацювання 100% бюлетенів, за ВО “Свободу” проголосувало 154 тис. 325 виборців, за “Єдиний центр” – 63 тис. 207, за Партію регіонів – 43 тис. 616. БЮТ підтримали 36 тис. 067 жителів Тернопільщини.
 

Читайте також:

ЦВК не бачила заборону публікувати результати виборів у Тернополі

ЄЦ пояснив, чому БЮТ відмовився від тернопільських виборів

Київський суд дозволив проводити вибори у Тернополі

БЮТ відмовився від виборів у Тернополі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: