Тимошенко живе на одну зарплату

Прем'єр задекларувала лише одне джерело доходу за минулий рік: зарплату в сумі 386 тисяч 170 гривень 42 копійки.

Весь 2008 рік прем'єр-міністр Юлія Тимошенко жила на одну зарплату. Такий висновок випливає з декларації про доходи глави уряду за 2008 рік, яку опублікувало видання "Українська правда".

Згідно з текстом документа, за минулий рік прем'єр отримала зарплату в сумі 386 тисяч 170 гривень 42 копійки. Решта граф декларації Тимошенко порожня: в неї немає ані квартири, ані автомобіля, ані банківських рахунків.

В той же час, чоловік прем'єра - Олександр Тимошенко - в 2008 році отримав сукупний дохід у розмірі більше 2,8 мільйонів гривень. Прибуток від підприємницької і незалежної професійної діяльності склав 2 мільйони 797 тисяч 893 гривні.

У декларації вказано, що у власності Олександра Тимошенка є квартира площею 52 квадратних метри і автомобіль Toyota з чотирьохлітровим двигуном. На утримання цього майна він торік сплатив 75 тисяч гривень.

На його банківських рахунках лежать 82,9 тисяч гривень. За кордоном чоловік глави уряду є власником коштовних паперів на суму 2 500 гривень.

Нагадаємо, в 2007 році прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заробила трохи більше 80 тисяч гривень. Весь її дохід склала зарплата. За 2006 рік лідер БЮТ заробила 160 тисяч 275 гривень - тільки зарплату народного депутата. Інших доходів в Тимошенко не було.

Читайте також:

Зарплата Мєдвєдєв вдвічі більша, ніж у Ющенка

Міністри оприлюднили свої прибутки за минулий рік

Балога живе на одну зарплату

Ющенко задекларував горбатого "Запорожця"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: