Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В УАПЦ заявили, що не висуватимуть свою кандидатуру на посаду предстоятеля Помісної церкви

Об'єднавчий собор має відбутися 15 грудня.

Українська автокефальна православна церква (УАПЦ) не висуватиме свою кандидатуру на посаду предстоятеля майбутньої автокефальної Української церкви.

Про це в ефірі Громадського сказав архієпископ Чернівецький та Хотинський УАПЦ владика Герман.

"Ніхто з єпископів, починаючи з предстоятеля нашої церкви, не збирається виставляти свою кандидатуру. Але я готовий голосувати за іншого кандидата", — сказав він.

Втім, владика Герман зазначив, що станом на 5 грудня ані він, ані інші єпископи УАПЦ ще не отримали від Вселенського патріархату запрошення на Об’єднавчий собор, на якому обиратимуть голову автокефальної церкви.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко повідомив дату проведення Об'єднавчого собору в Україні. За словами глави держави він відбудеться 15 грудня.

Порошенко після об'єднавчого собору планує разом з обраним предстоятелем Української автокефальної церкви вирушити до Стамбула на церемонію вручення Томосу. А голова Верховної Ради України Андрій Парубій запропонував зробити Софійський собор головним храмом канонічної автокефальної помісної церкви.

ВідеоЧас і місце відомі: об'єднавчий собор православної церкви відбудеться 15 грудня у Святій Софії

Об'єднавчий собор української церкви відбудеться 15 грудня у Святій Софії. Він триватиме один день і має завершитися обранням очільника української церкви. У заповіднику Софія Київська запевняють - до історичної події готові. 

Час і місце відомі: об'єднавчий собор православної церкви відбудеться 15 грудня у Святій Софії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції