В УЦОЯО повідомили, чому виникли проблеми зі складанням пробного ЗНО і скільки осіб пройшли тестування

В УЦОЯО повідомили, чому виникли проблеми зі складанням пробного ЗНО і скільки осіб пройшли тестування

Фото: УНІАН

Понад 50 тисяч осіб виконали тестові завдання.

Понад сто тисяч учасників пробного зовнішнього незалежного тестування з української мови і літератури змогли завантажити тестові зошити і бланки відповідей, а понад 50 тисяч - вже виконали тестові завдання.

Про це в ефірі Сніданку з 1+1 розповіла заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

Вона також повідомила, що наразі сайти українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, які вчора "лягли" через велике навантаження, працюють у нормальному режимі.

"Проблема сталася тому, що ми (УЦОЯО - Ред.) пізно дізналися про скасування звичайного формату пробного ЗНО і про те, що його треба буде проходити вдома. Ми готувалися до того, що значна кількість учасників через ситуацію в країні вирішить не ризикувати і буде проходити тестування вдома, тому ми розробили певну систему, але не на повну кількість учасників", - пояснила Вакуленко.

За її словами, проблему вже вирішено. У середу, 17 червня, коли відбуватиметься пробне ЗНО з усіх інших предметів, система працюватиме у звичайному режимі. 

Слід зауважити, що до 18:00 19 червня можна буде пройти ЗНО. Для цього слід завантажити тестові зошити, виконати завдання. Крім того, друковані зошити можна забрати в пунктах проведення пробного ЗНО.

Як повідомлялося, уряд скасував рішення про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у понеділок, 15 червня. Пробне ЗНО з української мови та літератури було заплановано на 15 червня, з інших предметів – 17 червня. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме від 25 червня по 17 липня, додаткова - від 24 липня до 10 серпня. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація