В УЦОЯО розповіли, кого пустять на ЗНО з підвищеною температурою тіла

В УЦОЯО розповіли, кого пустять на ЗНО з підвищеною температурою тіла

УНІАН

Основна сесія ЗНО триватиме від 25 червня до 17 липня.

Максимальна допустима температура тіла, з якою пускатимуть на ЗНО, що відбуватиметься від 25 червня до 17 липня, - це 37,2 градуса.

Як бути, якщо нормальна температура тіла вище норми, в Сніданку з 1+1 розповіла заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

"Якщо в учасника ЗНО звичайна температура тіла вища норми, то йому слід взяти довідку у сімейного лікаря чи терапевта про те, що вона не пов'язана з коронавірусом, а індивідуальним станом", - каже чиновниця.

Документ, який видасть лікар, слід показати на пункті проведення ЗНО.

Утім, температура тіла може піднятися внаслідок стресу - це індивідуальні особливості організму. За словами представниці УЦОЯО, на кожному пункті тестування буде лікар та  відповідальний за місце проведення ЗНО, який ухвалюватиме рішення остаточно. 

Крім того, лікар на пункті пропуску двічі проводитиме скринінг учасникам, які з тих інших причин мають підвищену температуру тіла. "Якщо ж температура тіла не знизиться до початку тестування, рекомендуватимуть покинути пункт пропуску і прийти на додаткову сесію ЗНО. В такому випадку краще мати вже довідку відповідну", - розповіла  заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

Страхи ЗНО-2020: чого очікувати абітурієнтам і їхнім батькам

Страхи ЗНО-2020: чого очікувати абітурієнтам і їхнім батькам

У ЦОЯО запевняють, що симптоми ГРВІ або підвищення температури входять до списку поважних причин, через які можна взяти участь в додатковій сесії ЗНО.

Як повідомлялося, цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання вже точно розпочнеться 25 червня. Відповідний наказ із затвердженим графіком іспитів вже підписали у Міністерстві освіти і науки. Першим іспитом головної сесії буде математика. Далі - обов'язкова українська. Останній іспит 17 липня - це хімія. 

Наступна публікація