В угіддя Лозінського прийшов голод

Голодують звірі, людям не виплачується зарплата більше, ніж півроку. А все тому, що прокуратура вилучила печатку і заблокували рахунки підприємства.

У лісових угіддях екс-народного депутата від БЮТ Віктора Лозінського закінчуються запаси кормів для тварин, а співробітники фірми парламентаря-втікача півроку не отримують зарплату.

Компанія "Мисливське господарство "Голованівське" в Кіровоградській області, яка "прославилася" приналежністю Лозінському, опинилася на межі закриття.

Як повідомив її керівник Анатолій Безверхий, вже більше шести місяців "Мисливське господарство "Голованівське" не веде господарської діяльності.

За його словами, ще навесні представники прокуратури вилучили печатку і заблокували рахунки підприємства в рамках розслідування кримінальної справи про вбивство громадянина Валерія Олійника, у причетності до якого підозрюють екс-депутата.

В результаті компанія, яка орендує 26 тис. га лісових угідь у Кіровоградській області (оренда терміном на 15 років - до 2023 року), не має можливості платити зарплату своїм співробітникам і купувати корм для диких тварин.

"Корму залишилося максимум на 50 днів. А через те, що ми не можемо оплачувати роботу нашим єгерям (у штаті "Мисливського господарства "Голованівське" працювало 8 людей), на території господарства процвітає браконьєрство", - нарікає Безверхий.

За словами директора підприємства, на мушку браконьєрів у Голованівському лісовому господарстві потрапляють олені, кабани, косулі, лані.

Як повідомили в Генеральній прокуратурі, Віктор Лозінський безпосередньо є співвласником "Мисливського господарства "Голованівське".

Йому належить половина капіталу в статутному фонді підприємства.

Крім того, іншими власниками виступають ТОВ "Лан" і ТОВ "Манжурка".

Власником останньої є все той же Віктор Лозінський, а засновниками агрофірми "Лан" є представники вірменської діаспори в Кіровограді Вачаган Ростомян, Рафаел Крпен і Ашот Антонян.

В даний час депутат Лозінський оголошений в розшук, а прокуратура одночасно з розслідуванням кримінальної справи намагається визнати незаконним рішення Кіровоградської облради про передачу лісових угідь компанії екс-депутата (рішення було прийнято в березні 2008 року). Правда, зрушити з місця в цьому питанні представникам прокуратури поки не вдалося. Як повідомили в головному управлінні представництва Генеральної прокуратури в судах, найближче судове засідання, де має бути розглянута законність передачі угідь, призначено на 22 грудня цього року. Протест на рішення місцевої влади Кіровоградської області вперше був направлений до суду ще в червні. З того моменту дата проведення першого судового засідання тричі переносилася. Останній раз розгляд було призначено на минулий вівторок (1 грудня), однак через неявку представників Кіровоградської обласної ради знову було відкладено.

Заступник прокурора Кіровоградської області Леонід Лахтюк пояснює намір правоохоронних органів скасувати передачу угідь у приватні руки порушеннями законодавства при оформленні оренди. Зокрема прокуратура вказує на відсутність узгодження більшості власників і користувачів земельних ділянок, розташованих на території мисливських угідь. Кількість таких перевищує 2 тис. осіб. Крім того, дозволи на виділення земель повинні були прийматися на сесіях районних і сільських рад. Однак вони приймалися самостійно головами цих рад.

За словами директора "Мисливського господарства "Голованівське"Анатолія Безверхого, підприємство в цій ситуації сподівається на підтримку з боку Кіровоградської облради, який разом з мисливським господарством виступає відповідачем за позовом прокуратури. У червні місцеві депутати вже зіграли на користь компанії Лозінського, відхиливши більшістю голосів протест прокуратури про виділення приватної компанії державних угідь (за відхилення проголосували 58 депутатів з 70 зареєстрованих). Таким чином, вони підтвердили законність виділення даних угідь в 2008 році.

Варто відзначити, що БЮТ, за списками якого Віктор Лозінський пройшов до парламенту, в Кіровоградській обласній раді представлений найбільшою фракцією: 42 депутати з 99. За ними йде Партія регіонів (18 депутатів), "Наша Україна" (12 депутатів), Народна партія (10 осіб), комуністи (7 осіб), є також позафракційні депутати.

У червні 2009 року прокуратура порушила кримінальну справу проти депутата БЮТ Віктора Лозінського у зв'язку з загибеллю жителя Голованівського району Валерія Олійника.

Прокуратура підозрює, що Олійник був убитий, і в числі підозрюваних у вбивстві називає Лозінського.

3 липня парламент позбавив Лозінського депутатського мандата.

Читайте також:

Луценко поскаржився, що Ющенко завадив йому шукати Лозінського

Ющенко вимагає термінового звіту по справі Лозінського

Поплічника Лозінського триматимуть під вартою до кінця року

Ющенко: педофілів у владі чекає доля Лозінського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: