Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Угорщині більше немає "уповноваженого щодо Закарпаття". Уряд змінив скандальну назву

Нову посаду обійматиме той самий чиновник.

Уряд Угорщини змінив скандальну назву посади, яка 2018 року почала звучати як "уповноважений щодо Закарпаття".

Відповідне рішення Міністерства юстиції Угорщини опублікувала "Європейська правда". 

Зміна назви офіційно відбулася у понеділок, 29 жовтня. Іштван Грежа, який обіймав посаду так званого уповноваженого щодо Закарпаття, відтепер виконуватиме функції "уповноваженого міністра, відповідального за розвиток співпраці Сабольч-Сатмар-Березької області та Закарпатської області, а також координацію програми розвитку дитячих навчальних закладів Карпатського регіону".

Зазначається, що тепер йдеться не про управління справами угорців у Закарпатті, а про співпрацю регіонів, які межують між собою. Адже раніше посада офіційно називалася "уповноваженого міністра з питань розвитку Закарпаття і програми розвитку дошкільних навчальних закладів Карпатського басейну".

Раніше Уряд Угорщини призначив Іштвана Грежу - уповноваженим Міністра, відповідального за розвиток Закарпатської області. Наші дипломати висловили протест і чекають на офіційні пояснення від Будапешта. Адже йдеться про суверенітет України. 

ВідеоКонсул Угорщини у місті Берегове став персоною нон ґрата в Україні

В угорського консула є 72 години, щоб покинути територію України. Упродовж наступних 72 годин він має поїхати з України. Відповідну ноту йому вручило МЗС. Це рішення спричинене дипломатичним скандалом між Україною та Угорщиною. Нещодавно в ЗМІ з’явилося відео, на якому під келихи шампанського українським громадянам видавали угорські паспорти. 

Консул Угорщини у місті Берегове став персоною нон ґрата в Україні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції