Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Угорщині засудили півсотні українців за шахрайство з набуттям громадянства

Схема існувала кілька років, однак нікого за ґрати не відправили.

У місті Ніредьгаза завершився розгляд справи щодо фальшування документів для отримання громадянства Угорщини. Суд визнав винними в цьому 51 українця.

Як розповів прес-секретар суду Далма Решан, 12 осіб засуджено до умовних вироків від двох до десяти років.  Іще 39 українців оштрафовані на 50 тисяч форинтів кожен. Сама шахрайська схема працювала від 2014 року.

ВідеоУ Києві шахраї відібрали в літнього професора фізико-математичних наук дві квартири

Спершу винайняли в нього кімнату. Потім викрали і підробили паспорт та документи на квартири. А врешті - їх продали. Подробиці – далі у сюжеті.

У Києві шахраї відібрали в літнього професора фізико-математичних наук дві квартири

Найбільший строк отримали двоє обвинувачених, які мають подвійне громадянство Угорщини та України. Вони визнали, що вдавалися до шахрайства та фальсифікації у допомозі українцям здобути громадянство Угорщини за грошову винагороду. Вони змінювали фотографії в документах людей, які не володіють угорською мовою, і на тести зі знання мови приходили замість них особи, котрі знають мову.

Раніше в березні співробітники СБУ викрили міжнародну фінансову піраміду, яка принесла мільйонні збитки українцям та мешканцям ЄС. Зловмисники під виглядом функціонування міжнародної інвестиційної компанії Forex Trend Limіted використовували попередньо створені сайти та нібито торговельні майданчики, куди залучали чужі кошти та обіцяли швидкі надприбутки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції