В Укравтодорі назвали регіони, де снігопади можуть ускладнити рух на дорогах

Дата публікації
Перегляди
1777
В Укравтодорі назвали регіони, де снігопади можуть ускладнити рух на дорогах

Перший сніг у Києві / УНІАН

Дорожники переконують, що рух поки не ускладнений.

Погіршення погодних умов спостерігається у Полтавській, Дніпропетровській та Запорізькій областях. Там випадає сніг з дощем за мінусової температурі з утворенням ожеледиці.

Про це 1 грудня повідомили в "Укравтодорі".

В Укравтодорі зазначили, що вранці сніг помірної інтенсивності випадав в Одеській, Миколаївській, Черкаській, Кіровоградській та Київській областях, де висота снігового покриву становить 10-20 см. Невеликий сніг - у Житомирській, Чернігівській, Вінницькій, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Донецькій та Херсонській областях, де випало від 2 до 10 см снігу.

"Проїзд на дорогах державного значення забезпечено, заторів у русі через неналежний стан доріг немає. Стан покриття на дорогах державного значення у більшості областей - місцями засніжене, характерні снігові накати та ожеледиця", - йдеться в повідомленні. 

На перевальних ділянках доріг без опадів, температура повітря коливається від -11 до -20. Стан покриття сухий, на Вишківському перевалі - засніжений.

Нагадаємо, що в перший день зими майже на всій території України, окрім західних областей, випав сніг. Погіршення погоди спричинило на тротуарах та дорогах ожеледицю.

Різка зміна погоди. На територію України насувається потужний циклон

Різка зміна погоди. На територію України насувається потужний циклон