Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В "Укравтодорі" пояснили, чому обвалився шляхопровід біля Харкова

Проїзд цією ділянкою дороги нині повністю закритий.

Руйнування частини шляхопроводу через залізницю на дорозі М-18 (від Харкова через Дніпропетровську, Запорізьку, Херсонську області до Криму) в районі села Пісочин (об’їзна дорога навколо Харкова) відбулося через "динамічний удар перевантаженої фури, … в результаті чого відбувся зсув плити та руйнування конструкції".

"Зміщення конструкції, за попередньою інформацією, зміг спричинити динамічний удар перевантаженої фури, про що свідчить чітко виражений гальмівний шлях у межах місця руйнування. В результаті події ніхто не постраждав. Рух цією ділянкою закрито", - повідомили в "Укравтодорі".

Руйнування шляхопроводу сталося вранці неділі, 25 серпня. Служба автомобільних доріг у Харківській області повідомила, що зафіксовано аварійне руйнування ригеля пролітної опори на шляхопроводі, яке виникло в результаті зміщення пролітної конструкції.

Нині експерти аналізують камери відеоспостереження, вивчають гальмівний шлях та інші фактори для встановлення точної причини руйнування.

Обвал мосту в Харкові
Прес-служба ГУ Нацполіції у Харківській області

Рух залізничного транспорту на під’їздах до шляхопроводу уповільнено.

На місці події працюють дорожники, мостовики, представники поліції. Після експертизи вирішать, чи можна відновити лише ділянку мосту, чи потрібно проводити повну реконструкцію мостової споруди.

Транспортні потоки направили іншою частиною окружної - дорогою Київ- Харків - Довжанський.

У травні 2018-го експерти обстежили цей шляхопровід, який був збудований 1977-го. Висновок – транспортна споруда працездатна і до категорії аварійних не належала.

Залиште свій коментар

Вибір редакції