Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні 2019 року від кору померли вже п'ятеро людей

Минулого року кір забрав 16 життів.

Впродовж 2019 року в Україні від ускладнень кору померло вже п’ятеро людей, тоді як протягом всього 2018 кір забрав життя 16 життів.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Центру громадського здоров`я Міністерства охорони здоров`я України.

Зазначається, що, за оперативними даними ЦГЗ, за 3-й тиждень 2019 року на кір захворіли ще 3 тис. 450 осіб - 1 тис. 502 дорослих та 1 тис. 948 дітей.

У Центрі наголосили, що щеплення - єдиний надійний захист від кору, навіть якщо у регіоні зафіксовано спалах захворюваності.

”Минулого тижня від ускладнень кору померло троє українців... Загалом цього року від ускладнень кору померло вже п’ятеро людей. У 2018 році кір забрав 16 життів”, - констатували у ЦГЗ.

Нагадаємо, 28 грудня 2018 року до 18 січня 2019 року на кір в Україні захворіли вже 8 тис. 498 осіб(3 тис. 537 дорослих та 4 тис. 961 дитина). Найвищі показники захворюваності зафіксували у Львівській, Рівненській, Вінницькій, Хмельницькій областях та Києві.

ВідеоНа Одещині батьки виступають проти шпиталізації дітей, які захворіли на кір

Протягом двох днів 48 дітей занедужали в селі Шевченкове Кілійського району. Двох з них вчора ввечері швидкою доправили до обласної інфекційної лікарні з ускладненням кору - пневмонією. Решта дітей - у стані середньої тяжкості. Всі вони лікуються вдома. Більшість недужих - діти з багатодітних родин, чиї батьки були категорично проти вакцинування. Жоден із захворілих не був щеплений. 

На Одещині батьки виступають проти шпиталізації дітей, які захворіли на кір

Залиште свій коментар

Вибір редакції