В Україні 43% населення за відновлення ядерного статусу

43% мешканців великих міст України висловилися за відновлення ядерного статусу країни, проте противників таки більше.

Про це свідчать результати телефонного опитування, проведеного компанією Перша рейтингова система на замовлення Кореспондент.net. Велика частина опитаних - 48%, схильні вважати, що Україна не повинна повертати собі статус ядерної держави. А кожному десятому було важко відповісти на поставлене питання.

Чоловіки налаштовані на повернення статусу ядерної держави рішучіше за жінок. Рівно половина респондентів чоловічої статі висловилися за це. Серед жінок схвалюють повернення ядерного арсеналу менше 40%.

У різних вікових групах респондентів істотних розбіжностей в поглядах на це питання не виявлено. Трохи менше прихильників ядерного озброєння опинилися серед
респондентів у віці до 30 років.

Дослідження проводилося 20-23 листопада 2008 року методом телефонного інтерв'ю в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі, Львові. Було опитано 1064 респонденти віком старше 18 років. Статистична погрішність не перевищує 3,2%.

Нагадаємо, згідно аналогічному опитуванню, проведеному Київським інститутом проблем управління імені Горшеніна в лютому, за відновлення Україною статусу ядерної держави виступають 31,2% громадян, проти - 49,7%.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: