В Україні 6 областей мають найбільший ризик спалаху коронавірусу, один регіон є критичним - KSE

В Україні 6 областей мають найбільший ризик спалаху коронавірусу, один регіон є критичним - KSE

Фото: УНІАН

Станом на 25 серпня у Чернівецькій області рівень захворюваності становить 83 особи на 100 тис. населення.

В Україні високий ризик поширення захворюваності на COVID-19 мають шість областей, критичним регіоном є Чернівецька область.

Про це під час брифінгу заявив керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганиченко.

"Критичним регіоном наразі є Чернівецька область... Зараз ми бачимо, що у двічі-тричі рівень госпіталізацій у Чернівецькій області перевищує рівень госпіталізації в інших регіонах. Уже понад третина "ковідних" ліжок з киснем зайняті у цьому регіоні", - зазначив Ганиченко.

Зокрема, у Чернівецькій області коефіцієнт виявлення випадків інфікування становить 6,8%, рівень госпіталізацій - 23,9 на 100 тис. населення, а завантаженість ліжок з киснем - 36%.

Також за даними KSE, окрім Чернівецької області, ще у 5 регіонах коефіцієнт виявлення нових випадків COVID-19 перевищує 5%. Це Донецька, Запорізька, Сумська, Тернопільська та Чернігівська області.

"Це ті регіони, які наразі мають найбільший ризик поширення захворюваності та зменшення контролю над поширенням... Адже за рекомендаціями ВОЗ, якщо цей показник до 5%, то можна говорити, що захворюваність під контролем", - пояснив Ганиченко.

Нагадаємо, раніше лікар-імунолог Андрій Волянський заявив, що в Україні щоденно зростає кількість нових випадків коронавірусу, спричинених штамом "Дельта". Пік захворюваності на COVID-19 можна очікувати вже на початку осені. Водночас генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебрейесус заявив, що наступні три місяці стануть критичним періодом для забезпечення готовності до майбутньої пандемії у світі.

Коли чекати новий спалах коронавірусу в Україні та які міфи про вакцинацію досі поширені — імунолог Федір Лапій

Коли чекати новий спалах коронавірусу в Україні та які міфи про вакцинацію досі поширені — імунолог Федір Лапій

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація