Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні анонсували запуск послуги повного збереження номера у разі зміни оператора

Українські оператори підтвердили запуск спільної послуги.

Три найбільші українські мобільні оператори оголосили, що від 1 травня 2019 року  в Україні запрацює послуга, яка дозволить переносити абонентський номер від одного оператора до іншого з повним збереженням (включно з кодом).

Про це повідомили прес-служби операторів "Київстар", "lifecel", та "Vodafone Україна".

Після запуску послуги MNP (Mobile Number Portability), номера телефонів будуть належати абонентам. Таким чином, мобільного оператора українці зможуть змінювати, повністю зберігаючи власний номер.

Абонентам, які користуються передплаченими послугами зв'язку, потрібно буде зареєструватися в оператора, від якого вони переносять номер, надавши документ, що посвідчує особу. Це також можна буде зробити "онлайн".

Оператори повідомили, що перед з’єднанням звучатиме голосове повідомлення, яке повідомлятиме, що абонент телефонує на номер іншого оператора.

Зазначається, що вартість послуги ще не визначена, але очікується, що вона буде безкоштовною.

Нагадаємо, цю послугу в Україні намагаються впровадити останні три роки. Провели кілька тендерів, проте їхні результати скасовували, бо учасники, які програли, подавали апеляції.

Відео4G-Інтернет змінив вподобання мільйонів українських абонентів мобільного зв’язку

4G-інтернет змінив вподобання мільйонів українських абонентів мобільного зв’язку. В мережі вони почали переглядати ще більше відео, а також транслювати онлайн власний контент. 

4G-Інтернет змінив вподобання мільйонів українських абонентів мобільного зв’язку

Залиште свій коментар

Вибір редакції