В Україні частіше стали прослуховувати людей

Експерти та політики пояснюють сплеск черговою виборчою кампанією - у брудному компроматі ділки заробляють гроші.

В Україні дедалі частіше спливають гучні скандали із незаконним стеженням та підслуховуванням розмов. Експерти та політики пояснюють сплеск черговою виборчою кампанією - у брудному компроматі ділки заробляють гроші. Оперативного відео у спецслужб уже цього року відзнято більше тисячі.

Ресторани, кафе, розважальні центри – будь-де ви можете стати жертвою підслухових пристроїв. Підслуховувати розмови давно вже справа не тільки спецслужб, це – бізнес.

Це за радянських часів треба було мати автобус спеціального обладнання. Сьогодні зняти інформацію не проблема. Мобільний телефон, камера спостереження, бездротовий Інтернет, і вас почує вся планета.

Ресторатор Маргарита Січкар піклується про комфорт своїх клієнтів. Тому періодично користується послугами компаній, які перевіряють ресторани на наявність жучків.

Хоча власники розважальних закладів можуть і не знати про плани підслуховувачів. Народний депутат Володимир Сівкович називає тисячу й один спосіб записати будь-яку людину.

"Я не захищаюсь від прослуховування, я не ставлю забори чи ще щось. Тому розумію якщо це потрібно спецслужбі вона і так прослухає, щоб я не робив", запевняє депутат.

Експерти радять зайвого не бовкати, а навпаки говорити розумні речі. Можливо, тим, хто по той бік звукової барикади, це буде на користь. Якщо ж у ваше особисте життя втручаються, подавайте до суду.

Читайте також:

Зварич хоче, щоб ФБР з’ясувало, хто прослуховував його телефон

Спецслужби Мексики близько 20 років стежили за Габріелем Гарсія Маркесом

Американський мільярдер заарештований за інсайдерську торгівлю

 

ВідеоУкраїнців прослуховують

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: