Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні частково заборонили продавати льодяники Strepsils від болю в горлі

Під заборону Держлікслужби потрапила одна з серій препарату з ментолом та евкаліптом.

В Україні тимчасово заборонили продавати льодяники "Стрепсілс" з ментолом та евкаліптом - обмеження стосується однієї серії препарату.

Про це повідомили у прес-центрі Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

"Тимчасово забороняю реалізацію та застосування лікарського засобу "Стрепсілс з ментолом та евкаліптом", льодяники, по 12 льодяників у блістері, по 2 блістери в картонній коробці, серії DG546, виробництва "Реккітг Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лімітед", Велика Британія, до окремого рішення Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками", - йдеться у розпорядженні, підписаному головним державним інспектором України з контролю якості лікарських засобів Наталією Гудзь.

Згідно з документом, виявивши зразки цього лікарського засобу, потрібно вжити заходів щодо вилучення його з обігу шляхом вміщення в карантин.

"Суб'єкту господарювання, при виявленні вказаної серії лікарського засобу, повідомити територіальний орган Держлікслужби про вжиті заходи щодо виконання цього розпорядження. При наступних поставках лікарською засобу суб'єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбанню, реалізації та застосуванню лікарського засобу, наведеного в цьому розпорядженні", - додали у відомстві.

Також зазначається, що причиною тимчасової заборони продажу є невідповідність серії DG546 вимогам щодо реєстрації препаратів.

Окремо наголосимо, що заборона не стосується препарату загалом.

Нагадаємо, раніше в Україні заборонили серію відомого препарату від кашлю - таблеток "Амброксол". Також під заборону потрапили частково антигістамін "Дексаметазон" (розчин для ін'єкцій), таблетки "Нітрогліцеприн", розчин для ін`єкцій "Но-Х-ша", таблетки "Супарастилін", таблетки "Трисептол" та антибіотик "Цефтриаксон".

Залиште свій коментар

Вибір редакції