В Україні через холоднечу під серйозною загрозою опинився врожай плодових
Тим часом похолодання істотно не вплине на врожай озимих і ярих культур.
© pixabay.com
Різке зниження температури в Україні не позначиться на врожаї озимих і ярих культур, проте загрожує плодовим.
Про це із посиланням на прес-службу Міністерства аграрної політики і продовольства повідомляє Інтерфакс.
"Негативний вплив погодних умов, який міг би істотно вплинути на потенціал врожаю сільгоспкультур, ще не фіксувався. Значне зниження температури на території України несе загрозу для плодових дерев з квітучими суцвіттями і тим, які перебувають на початкових фазах формування плодів", - кажуть у відомстві.
Міністерство вважає, що після стабілізації погоди слід провести ретельний огляд посівів культур і багаторічних насаджень, на основі якого визначать обсяги можливих втрат.
Зазначається, що для південних і східних регіонів опади позитивно впливають на стан культур, адже відбулося значне збільшення вологи в ґрунті.
Харків / © ТСН.ua
Харків / © ТСН.ua
Харків / © ТСН.ua
Харків / © ТСН.ua
Харків / © ТСН.ua
Харків / © ТСН.ua
Харків / © ТСН.ua
Полтава / © ТСН.ua
Полтава / © ТСН.ua
Полтава / © ТСН.ua
Нагадаємо, за прогнозами синоптиків, Україна може втратити майже третину врожаю плодових через похолодання. Квітучі плодові найбільше постраждають в західних і північних областях.