В Україні через коронавірус можуть почати випускати в'язнів: у мін'юсті підтримали ідею

Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні через коронавірус можуть почати випускати в'язнів: у мін'юсті підтримали ідею

Фото: УНІАН

Малюська згоден випускати засуджених, які не несуть небезпеки.

Через поширення коронавірусу в Україні, можуть наслідувати досвід інших країн та почати випускати в'язнів з тюрем.

Про це він 8 квітня написав на своїй сторінці у Facebook міністр юстиції Денис Малюська.

Міністр зазначив, що не йдеться про масове звільнення в'язнів, а лише тих, хто "не становить небезпеку для суспільства".

"Окремі країни дійсно пішли шляхом звільнення великої кількості ув'язнених під час епідемії. З різних мотивів. Хтось не зміг їх утримати у місцях позбавлення волі, хтось вважав, що це зменшить кількість заражень вірусом. Позиція Мін'юсту - ми підтримуємо ідею вивільнення засуджених, однак не масового, а у обмеженій і обгрунтованій кількості. Мова має йти лише про тих, хто не становить небезпеку для суспільства", - йдеться в повідомленні.

Він пояснив, що проти масового звільнення, адже цей крок, "не тільки не зменшить кількість хворих, але збільшить їх, а також істотно погіршить криміногенну ситуацію".

"Тому ми підтримуємо продумані заходи - законопроект про амністію Ігоря Фріса який вивільнить близько дев'ятисот засуджених, та ініціюємо зміни у законодавство, які дозволять істотно зменшити кількість нових людей, які направляються у сізо або установи відбування покарань", - додав міністр.

щоб два рази не вставати, після "справи Суркісів" прокоментую ще одну тему яка активно розганяється у медіа - масове...

Опубліковано Denis Malyuska Середа, 8 квітня 2020 р.

Нагадаємо, через спалах коронавірусу раніше в Ірані тимчасово звільнили 70 тисяч ув’язнених. Влада запевнила, що це все організовано так, що не становитиме загрозу суспільству. Скільки в’язні пробудуть на свободі, невідомо. У США тим часом теж випускають в'язнів, адже там фіксують випадки зараження. 

Наступна публікація